Witamy w prywatnym żłobku na Sadybie, gdzie troskliwie i z pasją już od 10 lat opiekujemy się dziećmi.

Realizujemy cele i zadania określone w obowiązującej Ustawie o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3.

Przygotowanie Państwa pociechy do roli przedszkolaka to jeden z naszych priorytetów.

Stworzyliśmy żłobek, w którym dzieci będą czuły się jak w domu. Wyróżnia nas ciepła, rodzinna atmosfera, wspaniała zabawa oraz kameralny charakter naszego żłobka połączonego z pięknym ogrodem. Zapewniamy indywidualne podejście, które pozwala nam szybko i celnie rozpoznać potrzeby dziecka.

Każde dziecko rozwija się według własnego tempa, dlatego w naszym żłobku stawiamy na indywidualność dzieci, wychowujemy je w oparciu o metodę MARII MONTESORI. Maluchy doskonalą u nas swoje umiejętności i podejmują nowe wyzwania, wybierając zadania, na które są gotowe. Młodsze dzieci czerpią inspirację od starszych, a starsze wspierając swoich młodszych towarzyszy zabaw, rozwijają w sobie empatii oraz poczucie odpowiedzialności. Opiekunki konsekwentnie i z miłością uczą dzieci dbania o wzajemny porządek, harmonie planu dnia, tak aby maluchy czuły się zaopiekowane i miały poczucie bezpieczeństwa, zachęcając swoich podopiecznych do samodzielności, chwaląc je za wykonane zadania, a to rodzi w dzieciach poczucie pewności oraz motywuje do podejmowania kolejnych wyzwań. Uczymy dzieci przez zabawę opierając się o miesięczny plan edukacji. Wykorzystujemy do tego pomoce dydaktyczne, adekwatne do wieku maluchów. Ciocie opiekunki pomagają dzieciom w nauce nowych czynności, nie wyręczając ich przy tym. Jest to oparte o wspaniałą przygodę i zabawę.